Co Cię charakteryzuje?

Jestem otwarta, mam radość życia i nieustanną chęć pogłębiania wiedzy i świadomości. Kiedy coś mnie zachwyci lubię puszczać to dalej w Świat -i dzielić się z innymi.

Jakimi wartościami żyjesz?

Ważne są dla mnie wolność, spójność, rozwój i bliskość. Staram się nimi żyć najlepiej jak umiem a życie to czasem brutalnie weryfikuje:). "Uwalniam i przekraczam" - to moja misja. Kiedy moje działania, projekty i relacje są spójne z nią, wiem, że jestem na dobrej drodze.

Jaka jest twoja pasja?

Fascynuje mnie pogłębianie rozumienia tego jak działa Świat i ludzie - widzenie rzeczy jako całość - łączenie wiedzy pochodzącej z różnych systemów: psychologii, biologii, fizyki, medycyny i wiary. Praktykuję medytację, spacery lubię pisać scenariusze i piosenki do lokalnego teatru amatorskiego.

W czym jesteś dobry?

Jestem cierpliwa i mam dużą przestrzeń na akceptację ludzi i tego co się wydarza, branie świata takim jakim jest. To wypracowałam sobie poprzez rozwój. Naturalnie jestem spontaniczna, żywiołowa i dobra w przecieraniu nowych ścieżek dla siebie i innych.

W jakich branżach działasz?

Pracuje z ludźmi i zespołami we wszystkich branżach. Poznaję ciągle nowe branże i ich sposoby działania różnych organizacji- kluczem do wszystkiego są ludzie i relacje z nimi.

Za co cenią cię klienci?

Klienci cenią mnie za autentyczność, szybkie docieranie do sedna i zapraszanie do znacznie większej perspektywy - widzenia całości i systemu.

Jaki jest Twój ulubiony cytat?

W Niebie nie rośnie żadne drzewo - chyba, że jego korzenie sięgają Piekieł