Zamknięta platforma TP-PL

Pod tym linkiem mieści się zamknięta platforma TP-PL, na której osoby, które ukończyły program/szkolenie z obszaru Transformującej Obecności mogą stworzyć własny profil i wymieniać się różnorodnymi informacjami. Platforma ma charakter zamkniętej grupy, na której członkowie mogą umieszczać wiadomości, pytania, prośby skierowane do pozostałych członków społeczności TP-PL. Podczas rejestracji możesz wskazać, w jakich obszarach/tematach chcesz otrzymywać raz w tygodniu wiadomości e-mail.

 

Przekaż niewielką darowiznę na zarządzanie tą stroną internetową

Zależy nam na tym, żeby informacje o certyfikowanych TP coach’ach oraz programach szkoleniowych TP były na tej stronie wyświetlane bezpłatnie. To samo dotyczy też korzystania ze strony naszej społeczności TP. Prowadzimy je dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z naszej polskiej społeczności TP. Oczywiście ponosimy koszty hostingu, rejestracji domeny, zarządzania nią i zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa. Chcemy zagwarantować dalsze istnienie tej strony dzięki przekazanym darowiznom. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem społeczności TP w Polsce, chcesz wesprzeć działanie tej strony internetowej, będziemy wdzięczni za przekazanie darowizny na konto: …..

z dopiskiem „Cegiełka na rzecz strony TP-PL”

Z góry dziękujemy za Twoje wsparcie!

Ogród jako symbol naszej TP-PL Społeczności

Postrzegamy naszą platformę jako pewnego rodzaju ogród – różne klomby, ładne scenerie, szeroka gama kolorów, różnorodne kształty liści, drzewa, krzewy i struktury upraw. Ogród, w którym życie kwitnie przez cały rok, miejsce, w którym można się spotkać, pielęgnować relacje oraz poznać nowych ludzi.

W tej metaforze ogrodu, jako ogrodnicy, czujemy, że stwarzamy odpowiednie warunki, w jakich rośliny mogą się rozwijać. Dobrze odżywiamy nasz ogród, reagujemy na bieżąco na rozwój wydarzeń, zbieramy myśli i pomysły, pozwalamy roślinom osiągnąć pełną dojrzałość, jak trzeba przycinamy je, żeby w swoim zaciszu mogły uwolnić nowe pędy. A kiedy pojawia się stan równowagi, pozostawiamy im z radością odpowiedzialność za dalszy własny rozwój.

Zaproszenie

Jako nasz gość przyjmij zaproszenie do wędrowania po ogrodzie, zastanawiania się nad jego subtelnymi szczegółami jako całości, do zwracania uwagi na szczegóły – rośliny i kwiaty, do spojrzenia na relacje między nimi i oferowaną przez nie wartość dodaną, do odkrycia swojego bukietu kwiatów i umieszczenia ich w pełnym świetle, posadzenia nowych nasion i w razie potrzeby podania im odpowiedniego nawozu. W ten sposób, wierzymy, że maksymalnie wykorzystując swoją ciekawość, uczucia i wyobraźnię poddasz się temu, co chce się wydarzyć. Wierzymy, że dzięki swojej głębokiej świadomości, możesz razem z nami budować uważną, pełną miłości,  transformującą relację z ogrodem, samym sobą i innymi towarzyszami.

Twórzmy razem naszą społeczność/platformę!

Jako członkowie tej społeczności zdajemy sobie sprawę, że w naszym ogrodzie wzajemny wpływ roślin, odwiedzających nas gości i nas samych jako swoistych ogrodników, może sprawić, że będzie on silny, zaskakujący i piękny (lub nie!). W końcu kwitnący, rozrastający się ogród tworzy ekosystem, w którym wszystkie elementy wzmacniają się nawzajem. Ogrodnik wie, że nie zmusi roślin do wzrostu – może tylko stworzyć najlepsze warunki do ich rozwoju. 

Jako osoby zaangażowane w pielęgnację tego ogrodu zdajemy sobie sprawę, że jest to aktywna, wymagająca czynność, że trzeba nieustannie nad nim pracować, aby zapewnić mu zdrowie i rozwój. Pamiętamy jednocześnie, że ogród jest darem, który może zapewnić nam kontakt z naturą/ziemią, więź, spokój i satysfakcję.

Myśląc o naszej platformie TP-PL jako ogrodzie – razem stwórzmy pełną wyzwań i tętniącą życiem przestrzeń, która ma wiele do zaoferowania dla każdego z nas!

Zarejestruj się w społeczności TP-PL 

Zapraszamy do rejestracji, aby zostać stałym gościem w naszym ogrodzie TP-PL. Jedynym warunkiem jest uczestnictwo w jednym z warsztatów TP (TPLC, TPLA, Soul Mission * Life Vision czy Manifestation Wheel). Wypełnij informacje w tym linku, aby zarejestrować konto. Następnie możesz przejść się po ogródzie społeczności TP-PL i zobaczyć, co może ci zaoferować, a także wskazać, co masz do zaoferowania. Miłej zabawy!

ZASADY

Witryna społeczności TP-PL opiera się na kilku ważnych zasadach. Wszyscy proszeni są o ich przestrzeganie, abyśmy mogli w bezpieczny, inspirujący i przyjemny sposób być razem.

 1. Witryna społeczności TP-PL została stworzona dla członków społeczności TP-PL i przez nich. Kontaktuj się z poszczególnymi ludźmi, aby zobaczyć, gdzie leżą Wasze wspólne zainteresowania. Zadawaj pytania i dziel się informacjami związanymi z Twoimi pasjami i zainteresowaniami, w sposób, który najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość. A jeśli chcesz odgrywać aktywną rolę w społeczności, daj nam znać.
 2. Pomagajcie sobie! Nie tylko odpowiadanie na pytania, ale także dzielenie się własnymi doświadczeniami przyczynia się do budowania społeczności. Być może masz odpowiedź na palące pytanie innego uczestnika. Dzieląc się informacjami, pomagamy sobie nawzajem, uczymy się od siebie i rozwijamy się razem jako społeczność.
 3. Aby zobaczyć profile innych członków społeczności, zadać pytanie czy przedstawić ofertę na stronie społeczności TP-PL, musisz się najpierw zarejestrować. Następnie możesz zalogować się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Rejestracja jest jednorazowa i bezpłatna. Możesz być aktywny tylko na jednym koncie społecznościowym.
 4. Wiadomości, które są publikowane, muszą odnosić się do Transformującej Obecności, społeczności polskiej i działań, które są organizowane przez członków społeczności.
 5. Szanuj innych użytkowników społeczności. Ton i treść wiadomości, zdjęć i filmów powinna być neutralna lub pozytywna. Wpisy, które zgodnie z interpretacją administratora mogą mieć charakter obraźliwy, będą usuwane.
 6. Ze względu na prywatność, umieszczanie danych osobowych stron trzecich (takich jak prywatne adresy e-mail, nazwiska, numery telefonów) jest niedozwolone.
 7. Witryna społeczności nie jest przeznaczona do prowadzenia obszernej korespondencji osobistej. Inne strony internetowe są bardziej odpowiednie do tego.
 8. Wpisy i komentarze członków nie są czytane ani zatwierdzane przez administratora przed opublikowaniem. Administrator może poprosić użytkownika o edycję lub usunięcie wiadomości. Administrator ma również to prawo i w takim przypadku skontaktuje się z daną osobą .
 9. Ponosisz pełną odpowiedzialność za wszystkie teksty, wideo, audio, obrazy, zdjęcia i inne materiały, które publikujesz na stronie społeczności. Nie ponosimy odpowiedzialności za (prawne i / lub inne) konsekwencje twoich działań w społeczności TP-PL lub tych na stronie internetowej (w Polsce i poza nią).
 10. Wykluczamy wszelką odpowiedzialność za (bezpośrednie i pośrednie) szkody wynikające z korzystania ze strony internetowej społeczności TP-PL lub związane z (tymczasową) niemożnością korzystania i / lub przeglądania witryny społeczności TP-PL .
 11. Jeśli sam/sama widzisz nieodpowiednią wiadomość, wyślij wiadomość na adres ….i opisz, dlaczego uważasz tę wiadomość za nieodpowiednią. Zrób to tak dokładnie, jak to możliwe. Możemy wtedy lepiej podjąć odpowiednie działania.
 12. Jeśli nie przestrzegasz zasad, po tym, jak Administrator zwrócił ci uwagę, twój wpis może zostać usunięty. Jeśli naruszasz zasady kilkukrotnie twój profil zostanie usunięty.

Aby uzyskać więcej informacji na temat polityki prywatności i ogólnych warunków, odsyłamy do tekstu na dole strony.